Продукція > DPT > DPT36V-280
DPT36V-280
Виробник:
Дросель 28 мкГн ±10%, Idcmax=35,4 А, Dh=44,1 мм C=18,7 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT36V-280