Продукція > DPT > DPT40V-141
DPT40V-141
Виробник:
Дросель 140 мкГн ±10%, Idcmax=17,1 А, Dh=45,3 мм C=15,9 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT40V-141