Продукція > DPT > DPT45V-321
DPT45V-321
Виробник:
Дросель 320 мкГн ±10%, Idcmax=12,0 А, Dh=48,9 мм C=20,9 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT45V-321