Продукція > DPT > DPT45V-391
DPT45V-391
Виробник:
Дросель 390 мкГн ±10%, Idcmax=10,2 А, Dh=48,5 мм C=20,5 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT45V-391