Продукція > DPT > DPT47V-132
DPT47V-132
Виробник:
Дросель 1300 мкГн ±10%, Idcmax=5,0 А, Dh=49,4 мм C=20,7 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT47V-132