Продукція > DPT > DPT51BV-391
DPT51BV-391
Виробник:
Дросель 390 мкГн ±10%, Idcmax=17,1 А, Dh=56,2 мм C=30,8 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT51BV-391