Продукція > DPT > DPT57V-391
DPT57V-391
Виробник:
Дросель 390 мкГн ±10%, Idcmax=14,4 А, Dh=62,0 мм C=18,8 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT57V-391