Продукція > DPT > DPT64V-132
DPT64V-132
Виробник:
Дросель 1300 мкГн ±10%, Idcmax=10,2 А, Dh=67,5 мм C=29,4 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT64V-132