Продукція > DPT > DPT77DV-811
DPT77DV-811
Виробник:
Дросель 810 мкГн ±10%, Idcmax=20,6 А, Dh=83,2 мм C=31,4 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT77DV-811