DPUN02L-12
DPUN02L-12 MEAN WELL USA Inc.
SPUN02,DPUN02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 60W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.2mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 83mA, 83mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 60W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.2mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 83mA, 83mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPUN02L-12 DPUN02L-12 Виробник : MEAN WELL SPUN02,DPUN02-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 5Vin+/-12V +/-0-83mA 2W SIP Unreg Iso