DPUN02N-15
DPUN02N-15 MEAN WELL
SPUN02,DPUN02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 2W 24Vin +/-15Vout +/-0-67mA SIP Unreg
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 60W, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.2mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 67mA, 67mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 2.
Інші пропозиції DPUN02N-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPUN02N-15 DPUN02N-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPUN02,DPUN02-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 60W
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.2mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 67mA, 67mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 60 W