DPV-1.0-330
DPV-1.0-330 Talema Group LLC
DP.pdf
Виробник: Talema Group LLC
Description: FIXED IND 330UH 1A 193 MOHM TH
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical
Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 193mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 1A 193 MOHM TH, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Vertical, Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 193mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 1 A.