Продукція > FERROCORE > DPWC0805-361
DPWC0805-361
DPWC0805-361 FERROCORE
SR_PASSIVES-DPWC0805.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire with current compensation; SMD; 0805; 280mA; ±25%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.45Ω
Tolerance: ±25%
Kind of inductor: common mode
Type of inductor: wire with current compensation
Operating current: 0.28A
Number of windings: 2
Impedance at 100MHz: 360Ω
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire with current compensation; SMD; 0805; 280mA; ±25%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.45Ω, Tolerance: ±25%, Kind of inductor: common mode, Type of inductor: wire with current compensation, Operating current: 0.28A, Number of windings: 2, Impedance at 100MHz: 360Ω.