Продукція > FERROCORE > DPWC1206-261
DPWC1206-261
DPWC1206-261 FERROCORE
SR_PASSIVES-DPWC1206.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire with current compensation; SMD; 1206; 310mA; ±25%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 0.5Ω
Tolerance: ±25%
Operating current: 0.31A
Number of windings: 2
Impedance at 100MHz: 260Ω
Type of inductor: wire with current compensation
Kind of inductor: common mode
на замовлення 430 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire with current compensation; SMD; 1206; 310mA; ±25%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 0.5Ω, Tolerance: ±25%, Operating current: 0.31A, Number of windings: 2, Impedance at 100MHz: 260Ω, Type of inductor: wire with current compensation, Kind of inductor: common mode.