DPZ-25-40-P-A-KF Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: TWIN CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 1.575" (40.00mm)
Connection Method: M5
Part Status: Active
Operation: Double Acting
Construction: Guided Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TWIN CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 1.575" (40.00mm), Connection Method: M5, Part Status: Active, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.