DQ12AB6FF50Q5
DQ12AB6FF50Q5 Banner Engineering
213155.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors WORLD-BEAM DQ12 Series: Fixed-Field; Range: 50 mm Cutoff; Input: 10-30 V dc; Output: LO (Light Operate) Bipolar: 1 NPN; 1 PNP; M124-pin 150 mm (6 in) Pigtail QD; Black Housing
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук