Продукція > CUI INC. > DQM1-24-D12-S
DQM1-24-D12-S
DQM1-24-D12-S CUI Inc.
Виробник: CUI Inc.
DC/DC Converters - Through Hole 1W, 21.6-26.4 Vdc input, 12 Vdc, 0.042 A, dual regulated output, SIP
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук