Продукція > CUI INC. > DQM1-5-S24-S
DQM1-5-S24-S
DQM1-5-S24-S CUI Inc.
Виробник: CUI Inc.
DC/DC Converters - Through Hole 1W, 4.5-5.5 Vdc input, 24 Vdc, 0.042 A, single regulated output, SIP
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук