DR-24-4PC-F0 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG HSG 24POS 2.54MM
Connector Type: Plug
Number of Positions: 24
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Male Pin
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 24POS 2.54MM, Connector Type: Plug, Number of Positions: 24, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Male Pin, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DR-24-4PC-F0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DR-24-4PC-F0 Виробник : JAE Electronics JAEDR-SC20-1-7000-1170918.pdf Headers & Wire Housings 20POS HOUSING 2.54MM RCPT