DR03F36Q1388DNB
DR03F36Q1388DNB Knowles Integrated Microwave
DR03F36Q1388DNB.pdf
Виробник: Knowles Integrated Microwave
Description: RESONATOR 3MM 1388 MHZ
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.354" L x 0.118" W (9.00mm x 3.00mm)
Type: Ceramic
Height: 0.121" (3.08mm)
Frequency Tolerance: ±1%
Impedance: 10.3 Ohms
Frequency: 1.388 GHz
на замовлення 930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESONATOR 3MM 1388 MHZ, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.354" L x 0.118" W (9.00mm x 3.00mm), Type: Ceramic, Height: 0.121" (3.08mm), Frequency Tolerance: ±1%, Impedance: 10.3 Ohms, Frequency: 1.388 GHz.