DR0406001K MGS ELETRONICA
04X06.pdf
Виробник: MGS ELETRONICA
Description: FIXED INDUCTOR DRW 04 X 06 1000
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 8.79Ohm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 50 mA
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR DRW 04 X 06 1000, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 8.79Ohm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 50 mA.