DR04F36Q1041DNB
DR04F36Q1041DNB Knowles Integrated Microwave
DR04F36Q1041DNB.pdf
Виробник: Knowles Integrated Microwave
Description: RESONATOR 4MM 1041 MHZ
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.472" L x 0.157" W (12.00mm x 4.00mm)
Type: Ceramic
Height: 0.161" (4.10mm)
Frequency Tolerance: ±1%
Impedance: 13.1 Ohms
Frequency: 1.041 GHz
на замовлення 440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESONATOR 4MM 1041 MHZ, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.472" L x 0.157" W (12.00mm x 4.00mm), Type: Ceramic, Height: 0.161" (4.10mm), Frequency Tolerance: ±1%, Impedance: 13.1 Ohms, Frequency: 1.041 GHz.