DR0608001K MGS ELETRONICA
06X08.pdf
Виробник: MGS ELETRONICA
Description: FIXED INDUCTOR DRW 06 X 08 1000
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 3.92Ohm
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 120 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR DRW 06 X 08 1000, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 3.92Ohm, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 120 mA.