DR06080047 MGS ELETRONICA
06X08.pdf
Виробник: MGS ELETRONICA
Description: FIXED INDUCTOR DRW 06 X 08 4,7 U
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 16mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR DRW 06 X 08 4,7 U, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 16mOhm, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2 A.