DR06F36Q0735DNB
DR06F36Q0735DNB Knowles Integrated Microwave
DR06F36Q0735DNB.pdf
Виробник: Knowles Integrated Microwave
Description: RESONATOR 6MM 735 MHZ
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.669" L x 0.236" W (17.00mm x 6.00mm)
Type: Ceramic
Height: 0.241" (6.13mm)
Frequency Tolerance: ±1%
Impedance: 9.9 Ohms
Frequency: 735 MHz
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESONATOR 6MM 735 MHZ, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.669" L x 0.236" W (17.00mm x 6.00mm), Type: Ceramic, Height: 0.241" (6.13mm), Frequency Tolerance: ±1%, Impedance: 9.9 Ohms, Frequency: 735 MHz.