DR08100022 MGS ELETRONICA
08X10.pdf
Виробник: MGS ELETRONICA
Description: FIXED INDUCTOR DRW 08 X 10 2,2 U
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 6mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.2 A
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR DRW 08 X 10 2,2 U, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 6mOhm, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 5.2 A.