Продукція > DR0 > DR0810N-101-P-T
DR0810N-101-P-T
Виробник:
Дросель 100 мкГн ±10%, Idcmax=1,0 А, Rdc-max=0,20 Ом, D=8,8 мм H=10,8 мм NiZn, в TST, виводи DIP, d=0,5 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DR0810N-101-P-T