Продукція > DR0 > DR0912N-332-P-T
DR0912N-332-P-T
Виробник:
Дросель 3300 мкГн ±10%, Idcmax=0,314 А, Rdc-max=4,54 Ом, D=9,8 мм H=12,8 мм NiZn, в TST, виводи DIP, d=0,5 мм
Написати відгук
Технічний опис DR0912N-332-P-T