Продукція > DR1 > DR1010N-101-P-T
DR1010N-101-P-T
Виробник:
Дросель 100 мкГн ±10%, Idcmax=1,96 А, Rdc-max=0,17 Ом, D=10,8 мм H=10,8 мм NiZn, в TST, виводи DIP, d=0,5 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DR1010N-101-P-T