DR10120680 MGS ELETRONICA
10X12.pdf
Виробник: MGS ELETRONICA
Description: FIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 68 UH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 95mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 2 A
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR DRW 10 X 12 68 UH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 95mOhm, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 2 A.