Продукція > DR1 > DR1012N-101-P-T
DR1012N-101-P-T
Виробник:
Дросель 100 мкГн ±10%, Idcmax=2,46 А, Rdc-max=0,12 Ом, D=10,8 мм H=12,8 мм NiZn, в TST, виводи DIP, d=0,5 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DR1012N-101-P-T