Продукція > DR1 > DR1012N-221-P-T
DR1012N-221-P-T
Виробник:
Дросель 220 мкГн ±10%, Idcmax=1,59 А, Rdc-max=0,21 Ом, D=10,8 мм H=12,8 мм NiZn, в TST, виводи DIP, d=0,5 мм
Написати відгук
Технічний опис DR1012N-221-P-T