Продукція > DR1 > DR1012N-330-P-T
DR1012N-330-P-T
Виробник:
Дросель 33 мкГн ±10%, Idcmax=3,96 А, Rdc-max=0,04 Ом, D=10,8 мм H=12,8 мм NiZn, в TST, виводи DIP, d=0,5 мм
Написати відгук
Технічний опис DR1012N-330-P-T