Продукція > DMQ > DR10K3950-24
DR10K3950-24
DR10K3950-24 DMQ
DR10K3950-24.pdf
Виробник: DMQ
Description: NTC thermistor
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Probe, Aluminum
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
B25/50: 3954K
B Value Tolerance: ±4%
Resistance in Ohms @ 25°C: 9.88k
Resistance Tolerance: ±3%
Length - Lead Wire: 24.00" (609.6mm)
Part Status: Active
Power - Max: 10 mW
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NTC thermistor, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Probe, Aluminum, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, B25/50: 3954K, B Value Tolerance: ±4%, Resistance in Ohms @ 25°C: 9.88k, Resistance Tolerance: ±3%, Length - Lead Wire: 24.00" (609.6mm), Part Status: Active, Power - Max: 10 mW.