Продукція > DR1 > DR1216N-101-P-T
DR1216N-101-P-T
Виробник:
Дросель 100 мкГн ±10%, Idcmax=3,12 А, Rdc-max=0,10 Ом, D=12,8 мм H=16,8 мм NiZn, в TST, виводи DIP, d=0,8 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DR1216N-101-P-T