Продукція > DR1 > DR1216N-470-P-T
DR1216N-470-P-T
Виробник:
Дросель 47 мкГн ±10%, Idcmax=5,0 А, Rdc-max=0,04 Ом, D=12,8 мм H=16,8 мм NiZn, в TST, виводи DIP, d=0,8 мм
Написати відгук
Технічний опис DR1216N-470-P-T