DR200D254P18M Chip Quik Inc.
Виробник: Chip Quik Inc.
Description: DUAL ROW 2.00MM PITCH 18-PIN MAL
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.900" L x 0.700" W (22.86mm x 17.78mm)
Material: FR4 Epoxy Glass
Number of Positions: 18
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Board Thickness: 0.063" (1.60mm)
Proto Board Type: Connector to DIP
Package Accepted: 2mm Header
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DUAL ROW 2.00MM PITCH 18-PIN MAL, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.900" L x 0.700" W (22.86mm x 17.78mm), Material: FR4 Epoxy Glass, Number of Positions: 18, Pitch: 0.079" (2.00mm), Board Thickness: 0.063" (1.60mm), Proto Board Type: Connector to DIP, Package Accepted: 2mm Header, Part Status: Active.