DRA240-24A UPS
DRA240-24A UPS Chinfa
DRA240A_UPS.pdf
Код товару: 38221
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Chinfa
Тип: на DIN-рейку
Uвх.: 230 VAC
Uвих.: 27,2 V
Iвих., A: 8,8 A
Потужність, W: 240 W
Габарити: 125x83x126 mm