DRAN120-48A
DRAN120-48A Chinfa
DRAN120A_UPS.pdf
Код товару: 41467
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Chinfa
Тип: на DIN-рейку
Uвх.: 115...230 VAC
Uвих.: 54,5 V
Iвих., A: 2,2 A
Потужність, W: 120 W
Габарити: 116,6x63,2x123,6 mm