DRB-50-24-1
Код товару: 196111
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Інвертори (DC / AC перетворювачі)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DRB50-24-1 DRB50-24-1 Виробник : TDK-Lambda drb15-100_e.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 50W
Power (Watts): 50W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.54" L x 1.18" W x 2.95" H (90.0mm x 30.0mm x 75.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 2.1A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 373V
на замовлення 318 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DRB50-24-1 DRB50-24-1 Виробник : TDK-Lambda drb15-100_e.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 24Vout 2.1A 50W DIN Rail PS
на замовлення 155 шт:
Кількість Ціна
DRB50-24-1 DRB50-24-1 Виробник : TDK-LAMBDA drb15-100_e.pdf Description: TDK-LAMBDA - DRB50-24-1 - AC/DC-Netzteil für DIN-Schienenmontage, ITE, 1 Ausgang, 50.4 W, 24 VDC, 2.1 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264VAC
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: DRB Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 85VAC
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2.1A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 50.4W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 92 шт:
DRB50-24-1 DRB50-24-1 Виробник : TDK drb-datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.1A 50.4W
на замовлення 38 шт:
Мінімальне замовлення: 3
DRB50241 DRB50241 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc drb15-100_e.pdf?ref_disty=digikey Description: AC/DC CONVERTER 24V 50W
на замовлення 119 шт:
товару немає в наявності
DRB50-24-1 DRB50-24-1 Виробник : TDK-Lambda drb-datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.1A 50.4W