DRS18-32GD70BW1DC
DRS18-32GD70BW1DC Innodisk USA Corporation
Виробник: Innodisk USA Corporation
Description: 32GB 1.8" SATA SSD 3MR3-P EXTEND
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Max: 1A
Form Factor: 1.8"
Написати відгук
Description: 32GB 1.8" SATA SSD 3MR3-P EXTEND, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Max: 1A, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 460MB/s, Speed - Write: 240MB/s.