DRVS007A-200A2
DRVS007A-200A2 Nominal Controls
DRVX-DC-reversing-contactor-datasheet-22DR
Виробник: Nominal Controls
Description: SSR RELAY SPST-NO 200A 1-40V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 12 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Load Current: 200 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 1 V ~ 40 V
On-State Resistance (Max): 2 MOhms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 200A 1-40V, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 12 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Load Current: 200 A, Part Status: Active, Voltage - Load: 1 V ~ 40 V, On-State Resistance (Max): 2 MOhms.