Продукція > CUI DEVICES > DS02-254-1L-12BE
DS02-254-1L-12BE
DS02-254-1L-12BE CUI DEVICES
ds02-254.pdf
Виробник: CUI DEVICES
12 Pole, Flat Actuator, Flat Bottom, Long Pin, DIP Switch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DIP Switches/SIP Switches 2 12 Positions, Through Hole, 2.54 mm Pitch, Piano Slide Actuator, DIP Switch.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS02-254-1L-12BE DS02-254-1L-12BE Виробник : CUI Devices ds02_254-1777565.pdf DIP Switches/SIP Switches 2 12 Positions, Through Hole, 2.54 mm Pitch, Piano Slide Actuator, DIP Switch