DS1-40-0003
DS1-40-0003 SCHURTER Inc.
typ_DS.pdf
Виробник: SCHURTER Inc.
Description: CMC 4A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.575" L x 1.575" W (40.00mm x 40.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage Rating - DC: 600V
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 55mOhm
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.575" L x 1.575" W (40.00mm x 40.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage Rating - DC: 600V, Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 55mOhm, Part Status: Active.
Інші пропозиції DS1-40-0003
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS1-40-0003 DS1-40-0003 Виробник : Schurter typ_DS-1275798.pdf Fixed Inductors DS Storage choke 4A