DS1000-300
DS1000-300 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAXMS15694-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: DS1000 5-TAP SILICON DELAY LINE
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Function: Nonprogrammable
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Number of Taps/Steps: 5
Number of Independent Delays: 1
Supplier Device Package: 14-PDIP
на замовлення 2171 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 110
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DS1000 5-TAP SILICON DELAY LINE, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Function: Nonprogrammable, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Number of Taps/Steps: 5, Number of Independent Delays: 1, Supplier Device Package: 14-PDIP.