DS1000H-75
DS1000H-75 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAXMS15696-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: DS1000 5-TAP SILICON DELAY LINE
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Nonprogrammable
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Number of Taps/Steps: 5
Delay to 1st Tap: 15ns
Number of Independent Delays: 1
Available Total Delays: 75ns
Tap Increment: 15 ns
Supplier Device Package: 8-SOIC
на замовлення 1857 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 92
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DS1000 5-TAP SILICON DELAY LINE, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Function: Nonprogrammable, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Number of Taps/Steps: 5, Delay to 1st Tap: 15ns, Number of Independent Delays: 1, Available Total Delays: 75ns, Tap Increment: 15 ns, Supplier Device Package: 8-SOIC.