DS100BK23C01C2
DS100BK23C01C2 ElastiSense Sensor Technology
EST-DS-datasheet.pdf
Виробник: ElastiSense Sensor Technology
Description: 100 mm industry sensor, 1m cable
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Output: 0 V ~ 10 V
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Linear Range: 100mm
Actuator Type: Electroactive Polymer (EAP)
Technology: Capacitive
For Measuring: Linear Position
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: 100 mm industry sensor, 1m cable, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Output: 0 V ~ 10 V, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Linear Range: 100mm, Actuator Type: Electroactive Polymer (EAP), Technology: Capacitive, For Measuring: Linear Position.