DS431205QA-3
DS431205QA-3 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2UF 430VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Applications: Motor Start
Termination: Quick Connect, Disconnect
Voltage Rating - AC: 430V
Part Status: Active
Capacitance: 2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2UF 430VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Applications: Motor Start, Termination: Quick Connect, Disconnect, Voltage Rating - AC: 430V, Part Status: Active, Capacitance: 2 µF.