DS441405-BA
DS441405-BA Panasonic
AC%20Film%20Caps.pdf
Виробник: Panasonic
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 440VAC 4uF +-5% Film cap
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 4UF 10% 440VAC CHAS MT, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm), Capacitance: 4 µF, Size / Dimension: 1.957" L x 0.945" W (49.70mm x 24.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS441405-BA DS441405-BA Виробник : Panasonic Electronic Components AC%20Film%20Caps.pdf Description: CAP FILM 4UF 10% 440VAC CHAS MT
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 1.378" (35.00mm)
Capacitance: 4 µF
Size / Dimension: 1.957" L x 0.945" W (49.70mm x 24.00mm)