DS441505-BA
DS441505-BA Panasonic Electronic Components
AC%20Film%20Caps.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 5UF 10% 440VAC CHAS MT
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 1.516" (38.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5 µF
Size / Dimension: 1.969" L x 1.051" W (50.00mm x 26.70mm)
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 5UF 10% 440VAC CHAS MT, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 1.516" (38.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 5 µF, Size / Dimension: 1.969" L x 1.051" W (50.00mm x 26.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DS441505-BA DS441505-BA Виробник : Panasonic AC%20Film%20Caps.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 440VAC 5uF +-5% Film cap